Apie Naują Pasaulį.

💙

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame daug GERUMO, man džiaugsmas prisidėti prie gerų darbų, ar tyliai, ar garsiai, visai nesvarbu.

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame daug VIENYBĖS, man džiaugsmas jausti, jog esame visi už visus, tik stebiu SAVE ar skirstau į blogus ir gerus.

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame daug ATJAUTOS, man džiaugsmas suvokti, jog viskas vyksta ne be reikalo, stebiu SAVE, ar įkrentu, ar išbūnu savo ašyje.

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame daug PAGALBOS, man džiaugsmas, nes tereikia tik pasakyti ir pagal pajautą, ranka išsities kažkuriam: ar tau, ar man.

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame daug PALAIKYMO, man džiaugsmas, kai ne tik valstybės, bet ir žmonės palaiko vieni kitus.

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame daug HUMORO, man džiaugsmas stebėti kaip šmaikščiai galima pateikti rodos baisiausius įvykius ir įkvėpti visą pasaulį SAVIMI.

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame daug TIKĖJIMO, man džiaugsmas prisidėti, nes TIKIU besąlygiškai. Vienintelis kelias pasiekti tai, kas neįmanoma, PATIKĖTI, jog tai įmanoma.

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame daug DĖKINGUMO, man džiaugsmas tai jausti, nes tiek, kiek jau padarėme yra labai labai DAUG, DĖKOJU KIEKVIENAM.

Grįžau į Naują Pasaulį, kuriame VERDA GYVENIMAS, man džiaugsmas, nes jaučiu, jog PABUDOM – atsirado didžiulis noras GYVENTI kiekvienam.

💛

Neatidėliokite nieko. Gyvenkite DABAR. Džiaukitės DABAR. Mylėkite DABAR. Apsikabinkite DABAR. Šypsokitės DABAR. Šokite DABAR. Atleiskite DABAR. Dalinkitės savo šviesa DABAR. Jeigu norite skristi – SKRISKITE DABAR. Gyvenimą kuriame DABAR.

💙

Darykime viską, ką galime savo rankomis, o ko negalime, palikime Visatai.

💛

Per MANE išgirsk SAVE!!!

Aš tave Myliu!!! ❤❤❤

Dėkoju, kad esi!!! Dėkoju, kad skaitai!!!

Jeigu aš tave nervuoju, tai siunčiu tau meilės, laimės, pinigų, ir gero sekso!!!

Viskas ką supranti – tik tau apie tave!!!

Woooohooooo!!!

💙

Giedrė Pukienė

2022.03.05

#džiaugsmoakademija #giedrepukiene #protuikūnuisielai

0