Jaunoji visada savo vestuvių dienai puošiasi gražiausiai kaip tik gali, gražiausiai kaip tik moka - pagal SAVO skonį. Vestuvėms reikia rengtis taip, kaip gražiausia TAU, o tie kuriems tai bus negražu - jie tiesiog NE TAVO skonio. Ir žinai ką??? Tai galioja VISOMS gyvenimo sritims. Jeigu kažkam nepatinka tai, kas tau patinka - nelaužyk galvos ir nesunkink sau gyvenimo - atmink - jie NE TAVO skonio!!!