GIEDRĖ PUKIENĖ

2 dukrų mama, dar ankstyvoje jaunystėje išgirdusi diagnozę “Išsėtinė sklerozė” nepabūgo tapti mama, išsiskirti, pradėti gyvenimą nuo nulio, net ne vieną kartą, keliauti po įvairias pasaulio šalis ir mokytis, mokytis, mokytis.

2012 metais susikūrė Facebook puslapį “Protui | Kūnui | Sielai” ir pradėjo dalintis žymių žmonių frazėmis, KASDIEN.

2014 metais pasiekusi išsvajotą marketingo direktorės viršūnę, atidarė sau meditacijų ir saviugdos “Studiją 365” Vilniuje, Lietuvoje.

2015 metais suorganizavo savo pirmą stovyklą/ retreat BALI saloje, po kurios sekė kelionės PROTUI | KŪNUI | SIELAI į įvairias pasaulio šalis: BaliTailandas/Kambodža, Sicilija/Italija, Marokas, Jordanija, Maldyvai, Zakintas, Kipras, Šveicarija, Toskana/Italija, Sri Lanka, Maldyvai, BaliMaldyvai, Bali, Maldyvai, Kapadokija, Maldyvai, Marokas, Bali, Maldyvai, Omanas, Marokas.

2017 metais gimė “Džiaugsmo Akademija”, www.dziaugsmoakademija.lt

2020 metais pardavusi “Studiją 365” savo veiklą perkėlė į internetą, taip gimė kursai ir seminarai ONLINE.

Pakeliui gimė knygos: “Džiaugsmo Dienoraštis”, “Pamąstymai Ant Suoliuko”, “Džiaugsmo Feniksas”, “Sujungti Sielomis”.

Nuo 2022 metų su mylimu vyru gyvena Bali saloje Indonezijoje, organizuoja stovyklas, veda kursus, seminarus, asmenines sesijas, rašo bei mokosi toliau.

DŽIAUGSMO AKADEMIJA

Įkurta 2017 metais, kai “savaime suprantamais” gyvenimo DŽIAUGSMAIS, Giedrė pradėjo dalintis Facebooko puslapyje, “Džiaugsmo Akademija”: mokamais ir nemokamais, vidiniais ir išoriniais, “savaime suprantamais” ir kasdieninias.

“Daugiau nei 30 metų džiaugiuosi KASDIEN. Sakau tą labai drąsiai ir atsakingai, nors kasdien, kaip ir visi žmonės susiduriu su įvairiomis situacijomis, gyvenimo pamokomis, skausmu, patyrimais, ligomis, žmonėmis, iššūkiais, susiduriu su VISKUO. Mes visi sąmoningai ar nesąmoningai pritraukiame į savo gyvenimus viską, ką lemta pritraukti, kokius patyrimus atėjo mūsų siela į šią žemę patirti. Tik mes patys RENKAMĖS, kaip priimame situacijas, kaip į jas reaguojame, kokį toną panaudojame ar prieskonį pasirenkame. Galime RINKTIS šypsotis gyvenimui, mokytis iš savo šeimos, iš aplinkos, stebėti, analizuoti ir visas žinias taikyti praktiškai, priimti visas patirtis.  Aš pasirinkau šį kelią: gyventi su lengvumu ir malonumu, su dėkingumu ir džiaugsmu.
Atėjo laikas sukauptomis žiniomis dalytis su Jumis – kaip perdavimo forma, kaip tiltas iki Jūsų – susikūrė “DŽIAUGSMO AKADEMIJA”, kurioje iš visos širdies dalinuosi savo žiniomis, patyrimais, atradimais, praktikomis, kurios tikrai VEIKIA.
Pradėsime tada, kai būsite pasiruošę. Pasiruošę įsileisti DŽIAUGSMĄ į savo gyvenimą. Jeigu JAU, kviečiu prisijungti prie kursų, stovyklų, savaitgalių ar kelionių.

Pasirinkta forma ir efektas priklauso tik nuo Jūsų: nuo Jūsų įsitraukimo. Informacija nieko verta, jeigu jos neintegruosite į savo kasdienybę.”

– Giedrė Pukienė

#GIEDRĖ PUKIENĖ # KNYGOS

"Džiaugsmo Dienoraštis"

"Pamąstymai Ant Suoliuko"

"Džiaugsmo FENIKSAS"

Sielos transformacijos DIENORAŠTIS, kuris papildys Jūsų mąstymą, PRAPLĖS požiūrio amplitudę, prisidės prie Jūsų AUGIMO ir palydės Jus savame kelyje. Jame ne tik 365 kasdieniniai, nemokami DŽIAUGSMAI, bet ir 365 žymių žmonių mintys, apjungtos su 365 autorės pasidalinimais bei įžvalgomis. 

Tai tarsi 365 dienų kelionė per “savaime suprantamus” gyvenimo aspektus, kurie pakvies sustoti ir pamąstyti. 

Tai tarsi nauji prieskoniai tam pačiam, nusibodusiam patiekalui. 

DŽIAUGSMO DIENORAŠTIS su džiaugsmu ir dėkingumu saugos Jūsų paslaptis, bei mažus ir didelius DŽIAUGSMUS.

Knyga – FOTO albumas, kurioje SIELA keliauja atradimų keliu. Užfiksuota PATIRTIS ir įamžinta BŪTIS. Atsivertę bet kurį puslapį pamaitinsite savo sielą, išsikelsite sau klausimų, apie kuriuos galbūt niekada nesusimąstėte.

Tai tarsi KLAUSIMAI – ATSAKYMAI. 

Uždavę sau klausimą ir atsivertę bet kurį knygos puslapį – RASITE sau ATSAKYMĄ.

Biografinė APNUOGINTOS sielos istorija, kuri įkvėps Jus GYVENTI.

Ši knyga – apie SIELĄ, kuri eidama gyvenimo vingiais MOKOSI, renka PATIRTIS, auga, tobulėja ir dalijasi su kitais savo DŽIAUGSMU.

Ši knyga apie tai, kaip SKAUSMAS gali tapti DŽIAUGSMU. Kaip NUSIVYLIMAS ir PABAIGA gali tapti PRADŽIA. Kaip gyvenimo negandos gali tapti puikia ATSPIRTIMI. Kaip sudegus PAKILTIPELENŲ naujas gyvenimui, KURTI ir DALYTIS.

Ši knyga ne apie tai, kaip sunku gyventi be tėvų, kaip baisu, kai miršta mama, ir lieki gyventi vienas. Ji labiau apie tai, kaip ši gyvenimo PAMOKA taps visko PRADŽIA.

Ši knyga ne apie tai, kaip gyventi sergant IŠSĖTINE SKLEROZE. Ji apie tai, kaip liga padės pamatyti ir SIEKTI savo TIKSLŲ.

Šioje knygoje neperskaitysite kaip sunku SKIRTIS ir AUGINTI vaikus. Knygoje paaiškės kaip SKYRYBOS atvers duris į NAUJĄ gyvenimą.

Ši knyga nemokys DŽIAUGTIS. Ji tik atvers akis ir leis PAMATYTI, kiek daug Jūs turite ir koks gražus yra Jūsų gyvenimas

Nuo ko PRADĖTI?

Sprendimas
Kai Jūs jau apsisprendėte, jog NORITE PRADĖTI.
Kai Jūsų viduje atėjo sprendimas, jog jau NORITE kažką keisti, jog jau NORITE leisti SAU daugiau, jog jau NORITE pažinti SAVE ir aplinką, kai jau NORITE susidraugauti su VISATA.
Sprendimas
NORAS
GYVAI ar ONLINE?
Kaip norite? Asmeniškai ar grupėje, internetu ar gyvai, keliauti į užsienį ar stovyklauti Lietuvoje? Bet kuriuo atveju tai bus su LENGVUMU ir MALONUMU.
NORAS
SAU apie SAVE
LEISTI SAU
Užmegzti ROMANĄ su SAVIMI - siekiamybė.
Rinktis SAVE - pagrindinis PASIRINKIMAS kiekvienos MOTERS gyvenime.
Gyventi savo gyvenimą.
Gyventi UŽ SAVE.
Leisti SAU.
SAU apie SAVE
PATIRTI
Sveikinu PASIRINKUS SAVE.
Mes šiame gyvenime esame tam, kad PATIRTI.
Patirti įvairias PATIRTIS, nesirenkant geras ar skaudžias, laukiamas ar nelaukiamas, ar normas ar nenorimas. Pradžiai, pasirinkime - PATIRTI SAVE.
Patirti save VISOKIĄ, su visokiais jausmais, visokiomis patirtimis, visokiais išgyvenimais, visokiais pasirinkimais.
KVIEČIU į nuostabią pažintį su SAVIMI.
PATIRTI

Kuo galiu būti NAUDINGA?

dažniausiai užduodamas klausimas
1:1 asmeninės sesijos

Asmeniniai pokalbiai apie TAVE. Apie tau rūpimus klausimus. Apie tai, kas tau aktualu DABAR. Apie tai, kas TAVO, kas ne TAVO. Apie ENERGIJĄ. Apie SIELĄ. Apie DŽIAUGSMĄ. Apie NORUS. Apie tai, kaip veikia mūsų draugė VISATA tavo gyvenime.

KURSAI

Praktiniai kursai MOTERIMS, kurie skirti asmeniniam augimui. Pasitelkusi įvairias metodikas, dalinuosi tuo, kas VEIKIA. 

Kursai: “Mokausi DŽIAUGTIS”, “Pinigų ENERGIJA”, “Mano NORAI ir SVAJONĖS”, “Skani MOTERIS”. 

KELIONĖS

Kelionės MOTERIMS, į įvairias pasaulio šalis. Atostogos, subalansuotos proto, kūno ir sielos poilsiui. Naujos pažintys, moterų bendrija, naujos patirtys, pirmi kartai, užsiėmimų įvairovė, išskirtinės vietos, DVASINĖ PRABANGA.

DAR DAUGIAU

nustebinti SAVE

MENTORYSTĖ

MOTERIMS ir VYRAMS.
Kai norisi palydėjimo, požiūrio "iš šono", kai pačiam nebesimato jokių galimybių.

Asmeniniai POKALBIAI

Kai pakeičiame savo matymo kampą, prisitaikyti Visuomenėje su nauju požiūriu ir ten įsitvirtinti, tampa labia įdomu. Pasikalbėti apie tai irgi galima.

Stovyklos

Lietuvoje ir užsienyje, kurių metu atsitraukdami nuo savo įprastos realybės, neriam į kitą KOSMOSĄ, kuriame įvairių praktikų pagalba pažįstame SAVE.
Poilsis PROTUI | KŪNUI | SIELAI.

BENDRYSTĖ

Palaikymas. Bendravimas. Augimas. Buvimas kartu.

Ir dar DAUGIAU

įkvėpti TAVE

Atsitraukus nuo savosios rutinos, pasivaikščiojimai su pokalbiais. Svajonių, norų, tikslų įgyvendinimui. Palydėjimas švelniai ir su malonumu.

PASIRINKIMUI:

1 susitikimas.

5 susitikimai (1 kartą per 2 savaites).

10 susitikimų (1 kartą per 2 savaites).

Asmeniniai siekiai ir tikslai.

PASIRINKIMUI:

1 susitikimas.

5 susitikimai (1 kartą per 2 savaites).

10 susitikimų (1 kartą per 2 savaites).

Veiklos ar verslo kūrimas.

PASIRINKIMUI:

1 susitikimas.

5 susitikimai (1 kartą per 2 savaites).

10 susitikimų (1 kartą per 2 savaites).

Individualūs ar grupiniai. Internetu ar gyvai.

Jūsų asmeniniai ar Jūsų kolektyvo MOTYVACIJAI suspindėti: santykiuose, šeimoje, veikloje, kūryboje, asmeniniame gyvenime.