Apie PRADŽIĄ regėti…

#PamąstymaiAntSuoliuko

❤️

“Noriu žinoti kas vyksta!!! Nenoriu klausyti nesąmonių!!!”

– O kas iš žinojimo, jeigu nėra priėmimo.

“Noriu, kad viskas grįžtų į senas vėžias!!!”

– O kiekviena akimirka vis kitokia ir nebegali būti taip pat kaip buvo.

“Noriu, kad visi būtų sveiki!!!”

– O kasdien pasaulyje šimtais ir tūkstančiais žūsta žmonės, vyksta gamtos stichijų šėlsmai, palydinčios ligos, abortai, žudynės, nelaimės, katastrofos.

“Noriu džiaugtis, bet kai tokia situacija pasaulyje – negaliu!!!”

– Padaryk geriausia, ką gali, prisidėk kuo gali, ten kur esi, su kuo esi, tada kai gali. Ir jeigu tai darys KIEKVIENAS pasaulio žmogus…

“Noriu, kad šis jausmų chaosas pasibaigtų!!! Noriu, kad nieko netrūktų!!! Noriu, kad krizė praeitų pro šoną!!! Noriu turėti darbą, pajamas, patenkintus klientus!!! Noriu ir toliau klestėti!!! Noriu keliauti, grožėtis, pirkti, dirbti ir uždirbti, noriu ir išleisti!!!”

– Noriu, noriu, noriu…

❤️

Atsimerk ir PAMATYSI platesnį vaizdą.

Leisk sau IŠLIPTI iš besisukančio tornado verpeto, kad susigaudytum savų jausmų chaose.

Įšdrįsk UŽKOPTI į A.Maslow poreikių hierarchijos piramidės viršų ir sustojęs praregėk – viskas, ką praėjai, buvo tik pasiruošimas. Dabar – PRADŽIA.

Atsitapatink nuo 5G, nuo robotų įvedimo, nuo viso pasaulio paklusimo, nuo grynųjų pinigų išėmimo, nuo žmonijos “sučipavimo”, nuo informacijos sklaidos.

Pajausk aukštesnę, Kūrėjo galią, kuri veikia visus, be išimties, TIKI tuo ar NETIKI. Suvok, kad viskas, kas vyksta, veda link TAVOJO išsilaisvinimo, išsilukštenimo, didžiojo pabudimo, kurio tu taip ilgai laukei, kad pradėtum PASITIKĖTI, ATSIDUOTI VEDIMUI, pradėti REGĖTI ir KURTI naujai.

Pajausk visas BAIMES, kurios ilgai tūnojusios pagaliau sulaukė savo laiko ir iškilo lauk. Susipažink, pačiupinėk, aprašyk, išjausk iki kaulų smegenų, išbučiuok, pasidžiauk, kad jos tokios atėjo, padėkok sau, kad gali JAUSTI ir atsisveikindamas paleisk, po vieną, be skubos.

Suvok, kad anksčiau ar vėliau ir TAI PRAEIS, o tavo regėjimas, tavo būsena, tavo kilnumas, tavo kūryba, tavo meilė, tavo atsidavimas, tavo tikėjimas, tavo reputacija ir tavo NORAI liks… Liks tai, ką PRIKAUPEI.

❤️

Per MANE išgirsk SAVE!!!

Aš tave Myliu!!! ❤❤❤

Dėkoju, kad esi!!! Dėkoju, kad skaitai!!!

Jeigu aš tave nervuoju, tai siunčiu tau meilės, laimės, pinigų, ir gero sekso!!!

Viskas ką supranti – tik tau apie tave!!!

Woooohooooo!!!

❤

Giedrė Pukienė

2020.04.03

#DžiaugsmoAkademija

0