Apie PROTĄ ir SIELĄ.

#PamąstymaiAntSuoliuko

❤️

Pastaruoju metu visko vyksta labai daug. Ypač protu nesuvokiamų dalykų. Atskirtys. Susitarimų ir kontraktų pabaiga. Įsitikinimų, prisirišimų paleidimas. Naujo kelio pasirinkimas.

❤️

Protas triukšmauja. Kuria scenarijus. Variantus. Ieško kaltų ir neapkaltintų. Ieško ką nubausti, ant ko išsilieti. Ieško argumentų, alibi, naujų scenarijų, suvokdamas, jog “Viskas bus taip, kaip turi būti.”

❤️

Iškvėpk ir įkvėpk.Tu esi tas, kuris viską KURIA. Nuo minčių savoje galvoje iki realybės su balso tonu. Tavo sielai jau seniai viskas aišku. Ji tave veda ten, kur tau reikia keliauti, patraukdama visus įmanomus trukdžius į šoną.

Patraukimas visų trukdžių gali būti visoks: skaudus, lengvas, prasmingas, pamokantis – priklauso nuo tavęs ir tave supančios aplinkos.

Aplinkai visada neaišku, jai visada neramu. Taip buvo ir bus, tad gali ramiai jiems padėkoti už rūpestį ir paprašyti jų palaiminimo. Kad jie tau siųstų savo meilę, o ne baimę. Ir svarbiausia, nestabdytų tavo žingsniavimo.

❤️

Kai siela eina savo keliu, protas tyliai ilsisi kamputyje, nes ji eina su tokia energija, tokiu aiškumu, jog protui įsikišti laiko lieka tik gilaus miego metu.

Kai sielai ateina laikas, ji neklausia niekieno leidimo. Ji EINA tada, kada jai reikia, ten, kur jai reikia.

Kai sielai ateina laikas, viskas aplinkui susidėlioja taip, kaip geriausia. Išneša tarsi didelė banga ir padeda į kitą vietą, ten, kur numatyta.

❤️

Jeigu protui leidi triukšmauti ir priešiniesi – skauda. Jeigu nutildai protą ir priimi – viskas vyksta su lengvumu. Iškvėpk ir įkvėpk. Siela žino geriau.

Su Nauja PRADŽIA, viso pasaulio mokiniai!!!

❤️

Per MANE išgirsk SAVE!!!

Aš tave Myliu!!! ❤❤❤

Dėkoju, kad esi!!! Dėkoju, kad skaitai!!!

Jeigu aš tave nervuoju, tai siunčiu tau meilės, laimės, pinigų, ir gero sekso!!!

Viskas ką supranti – tik tau apie tave!!!

Woooohooooo!!!

❤

Giedrė Pukienė

2021.09.01

#DžiaugsmoAkademija #giedrepukiene #protuikūnuisielai

0