Apie “PADARYK mane LAIMINGA”

#PamąstymaiAntSuoliuko

❤️

Niekas ir niekada nepadarė manęs LAIMINGOS. Laukiau. Tikėjausi. Tikrai. Labiausiai iš savo gyvenimo vyrų. “Kol padarys…”. “Kol prisiims atsakomybę…”. Kol supratau, jog mano laimė priklauso ne nuo kitų, o tik nuo manęs.

❤️

Joks vyras, jokia veikla, jokia draugė, joks vaikas, ar gyvūnėlis nepadarys manęs laiminga.

❤️

Mano laimė priklauso tik nuo manęs. Ar turiu problemų, ar ne – aš laiminga! Ar sergu, ar esu sveika – aš laiminga! Ar esu susituokusi, ar išsiskyrusi – aš laiminga! Ar esu turte, ar nepritekliuje – aš laiminga! Ar +10 kg ar – 10 kg – aš laiminga! Ar karšta, ar šalta – aš laiminga!Būti LAIMINGA nusprendžiau pati. Pati nusprendžiau kaip turiu gyventi, jog jausčiausi LAIMINGA. Pati nusprendžiau kas turi būti aplink mane, kad jausčiausi laiminga kasdien, kiekvienoje situacijoje. Pati pasirinkau ką daryti, jog mėgaučiausi tuo, ką man davė gyvenimas.

❤️

Išvadavau ir atsiėmiau įpareigojimą kitiems “PADARYK mane LAIMINGA”, išlaisvinau kitus nuo šios atsakomybės ir prisiėmiau ją sau PATI.

Aš laiminga dėl SAVĘS. Jeigu tik galėčiau, susituokčiau su SAVIMI šiandien pat!!! Galėčiau netgi prisiekti SAU – “Kol mirtis mus išskirs…”

❤️

Per MANE išgirsk SAVE!!!

Aš tave Myliu!!! ❤❤❤

Dėkoju, kad esi!!! Dėkoju, kad skaitai!!!

Jeigu aš tave nervuoju, tai siunčiu tau meilės, laimės, pinigų, ir gero sekso!!!

Viskas ką supranti – tik tau apie tave!!!

Woooohooooo!!!

❤

Giedrė Pukienė

2021.10.09

Foto: Asta Jasaite | Astaitė

#džiaugsmoakademija #giedrepukiene

1