Apie PAVYDĄ.

#PamąstymaiAntSuoliuko

❤️

Pavydas yra labai nuostabus jausmas, kuris tikrai paliečia kiekvieną. Pabūkim atviri sau: pripažinkim, jog pavydas mus skatina vienaip ar kitaip – VEIKTI!!!

Jis kaip tas kirminas, kuris graužia ir vis primena, kad laikas keltis nuo sofkutės, nes žiūrėk: va tas tai tą ir tą, o anas tai aną ir aną.

Šis jausmas skatina pakelti subinę ir eiti VEIKTI.

Ypač tada, kai matome, jog kiti kažką daro, kažką kuria, kažką mokosi, kažkur keliauja. Atsiranda nors neatsilikti. Nebūti užnugaryje.

❤️

Pavydo energiją naudojant sąmoningai, galima nuveikti daug nuostabių dalykų!!! Pabrėžiu – SĄMONINGAI!!!

Sąmoningai naudojame tada, kai pajaučiame jog pavydime ir atsisukame į save su pozityvumo ir optimizmo energija, klausdami savęs:

O ką aš noriu padaryti?

O ko aš noriu išmokti?

O kur aš noriu nukeliauti?

O ką aš noriu savo gyvenime pakeisti?

O ką aš?Ką aš!!!

Pavydo energija paverčiam ĮKVĖPIMU. Tada imam VEIKTI, sau, dėl savęs, apie save.

❤️

Jeigu pavydą jaučiame ir neįjungiame savo sąmoningumo, savo pozityvią energiją perleidžiam žmogui, kuriam pavydime, o patys nugrimztame į graužatį, saviplaką, savęs kaltinimą, savęs sumenkinimą, nuvertinimą, nepasitikėjimą, jaučiame dar didesnį pavydą, kuris graužia iš vidaus ir skatina neapykantą, pagiežą, gėdą, baimę, nukeliaujame ten, kur gyvena žemų vibracijų energija. Kuo vibruojame, tą pritraukiame. Tad šiuo atveju pritraukiame visą negatyvą SAU. Pritraukiame ne tas gėrybes, kurių pavydime, o pritraukiame sau nueiti tą sunkų kelią, kurį jau nuėjo tas kitas žmogus. Tą sunkų kelią, kurį jis nuėjo, kad gautų tai, ko taip aistringai šiandien pavydime. Gauname jo skaudulius, suvokimus, netektis, praradimus, pamokas.

❤️

Plona, mažytė linija: sąmoningas ir nesąmoningas pavydas… o jausminis skirtumas tooooks didelis.

❤️

Žinot, aš manau, jog visų geriausia yra pavydėti SAU!!! Nes pavydėti SAU – nuostabus jausmas, atsirandantis iš didelės meilės SAU, kai norisi rėkti: “Aliooooo, mieloji, kaip tobulai tu čia viską padarei!!!. Pavydžiu TAU!!!”.

Šis jausmas skatina džiaugtis, pildyti savo svajones, kurti, mėgautis ir kaifuoti gyvenimu.

❤️

To jums visiems ir linkiu – Pavydėti tik SAU!!!O kiti tegul jus ĮKVEPIA ir skatina jus VEIKTI.Wooohooooo!!! Aš pati SAU pavydžiu!!!

❤️

Per MANE išgirsk SAVE!!!Aš tave Myliu!!! ❤❤❤

Dėkoju, kad esi!!! Dėkoju, kad skaitai!!!

Jeigu aš tave nervuoju, tai siunčiu tau meilės, laimės, pinigų, ir gero sekso!!!

Viskas ką supranti – tik tau apie tave!!!

Woooohooooo!!!

❤

Giedre Pukiene

2019.01.12

#DžiaugsmoAkademija

0