Apie PRADŽIĄ.

#PamąstymaiAntSuoliuko

❤️

Kiek daug žmonių nori PRADĖTI kažką, ką sugalvojo!!! Kiekvienam būna, kai pagauna labai stiprus kūrybinis impulsas, kaip aš vadinu “esi ant bangos”, kai tikėjimas savimi, savo jėgomis, savo “tai, kas eina per mane”, yra nežmoniškai didžiulis. Tada atrodo, jog “jūra iki kelių…”, “visas pasaulis man po kojom…”, “aš esu pasaulio valdovas…” Tikėjimas savimi šią akimirką begalinis!!! Atrodo, kad “kalnus nuversiu ir kiaurai sienas visas pereisiu”. Energijos antplūdis nežmoniškai didelis, delnai prakaituoja ir noras veikti yra stulbinantis.
❤️

O, bet, tačiau!!! Įsijungia nuostabusis protas, kuris pateikia tam tikrų klausimėlių:
– Ar tai kam nors bus reikalinga?
– Ar tikrai tu tiki tuo, ką darai?
– Ar tai tavo kelias?
– Kam visa tai tau reikalinga?
– Kiek tai atims iš tavęs laiko?
– Kokią naudą tau tai duos?
– Ar žmonėms tai patiks?
– O kur pinigai?
– Gal reikėtų daryti kitaip?
– Ar tikrai tinkama data?
– Gal palaukim jaunaties?
– O gal pilnaties?
– Gal visgi nepalankus metas, nes žvaigždės dabar taip įdomiai išsidėstę…
– O Dievai, tai jau kažkas irgi daro!!!
– O gal pasitikrinsiu šį savo sumanymą su drauge, kuri tikrai atvirai pasakys!!!
– O jeigu ta draugė/draugas žemesnė vibracijos, tada gauni “nuostabių komentarų”, kurie ne tik uždaro visus kūrybinius impulsus, “nusodina”, bet ir nubloškia tiesiai veidu į purvą.
❤️

Pamesta kryptis, sulaužyta ašis, išgaravęs tikėjimas nuostabius kūrybinius impulsus, apraizgytus abejonėmis, paslepia “stalčiuje”. Palaidoja užmarštin, o kūrinys, taip ir neišvydęs pasaulio, pasilaidoja po baimių, proto manipuliacijų sluoksniu.
❤️

Nesusisuk apsiverkęs į dekutį, o atsitrauk į šoną. Pamatyk šį manipuliacinį žaidimą. Pastebėk kas vyksta. Padėkok tam, kas vyksta. Jeigu tai vyksta, vadinasi eini teisingu keliu!!! Palik visas abejones šone!!! Susirask aukštesnės vibracijos žmogų, kuris TIKI ir PASITIKI.
Juk visada geriau jau PADARYTI, su visom pasėkmėm, nei GAILĖTIS, jog NEPADAREI!!!
❤️

Visada bus kam apkalbėti. Visada bus kam pasijuokti. Visada bus kam pavydėti. Visada bus kam suskaičiuoti. Visada bus kam tave aptarti. Visada bus tų, kurie jau tai daro. Visada bus tų, kurie sukioja pirštu prie smilkinio. Visada bus kam per brangu. Visada bus kam neįdomu. Visada bus kam netinkamas laikas. Visada bus VISKO.
❤️

Tie, kurie GARSIAUSIAI juokiasi, nieko taip ir nepadaro, nes pas juos viskas sugulę “stalčiuose”.
Tu savo gyvenimą, savo džiaugsmus kuriesi pats. Pasaulyje viskas jau sukurta. Apsidairyk. Jeigu tai atėjo pas TAVE, tau lemta tai įgyvendinti. Tau. Ne kažkam kitam.
❤️

Per MANE išgirsk SAVE!!!
Aš tave Myliu!!! ❤❤❤
Dėkoju, kad esi!!! Dėkoju, kad skaitai!!!
Jeigu aš tave nervuoju, tai siunčiu tau meilės, laimės, pinigų, ir gero sekso!!!
Viskas ką supranti – tik tau apie tave!!!
Woooohooooo!!!
❤

Giedrė Pukiene
2021.01.18

#DžiaugsmoAkademija

2