Apie NETIKĖTUMUS.

#PamąstymaiAntSuoliuko

❤️

Šiandieninis gyvenimas – tarsi kino filmas, tarsi nuotykių romanas. Pas kai ką komedija, pas kai ką įtempto siužeto su siaubo elementais, pas kai ką nuolatinė drama su kovos elementais, pas kai ką mokomasis ar romantinis, yra visaip!!! Yra taip, kaip susikūrėm!!! Šiandien pas visus, kasdien, už kampo tyko NETIKĖTUMAS.

❤️

Tie, kieno gyvenimas tekėjo nusistovėjusia vaga, kai viskas buvo įprasta, suprantama ir aišku, kurie vadovavosi tik patvirtinta metodika, mokslo įrodymais, paremtais tyrimais, licenzijomis, sertifikatais, diplomais, kurie buvo viską suplanavę, suskaičiavę, pasitvirtinę, tie kurie tvirtino, jog “Stebuklų nebūna”, “Būkim biedni, bet teisingi”, “Reikia sunkiai dirbti”, “Išmanieji telefonai ir internetas nereikalingas. Prekyba internetu nesamonė”, tie NUSTEBINTI labiausiai.

Tie, kurie tyrinėjo SAVE, mokėsi PASITIKĖTI, leisti viskam vykti taip, kaip vyksta, kurie nekontroliavo iš kokio vadovėlio kokį metodą pritaikyti esamai situacijai, nesvarstė iš kokio atminties lobyno ištraukti techniką, kurie apjungė visą savo išmintį žinojimą, patirtį, kurie atsidavė kūrybai, kurie panaudojo jausmą, kvapą, garsą, prisilietimą, kurie PRISITAIKĖ prie esamų aplinkybių ir surado naujas formas būti, kurie kasdien STEBINO SAVE, kurie dėkojo sau ir Visatai už tai į kokį filmą papuolė, tie NEBESISTEBI, jie PASITIKI.

❤️

“Leiskite SAU save NUSTEBINTI.” – sakė Oleg Kovrikov ruošdamas mane darbui su klientais, bei mokydamas koučingo paslapčių.

Ir iš ties!!! Didžiulis džiaugsmas LEISTI sau SAVE nustebinti. Neįsikabinti į tai, kas jau yra, nesivadovauti vien tik tuo, kas sukurta, o kurti naujas formas ir džiaugtis esama kasdiena!!!

❤️

Pusę gyvenimo MALONUMO sudaro NEŽINOJIMAS kas bus toliau. Tai yra didžiulė DOVANA. Ta NUOSTABA, kuri suteikia gyvenimui skonį, vis užbarsto patiekalą naujais prieskoniais, įjungia žibančias akis, įgalina širdį plakti dažniau, skatina žingeidumą ir įjungia jos didenybę KŪRYBĄ. Bus taip, kaip turi būti. Pagal didįjį Visatos planą. Nežinoti kas bus toliau – tikras šio gyvenimo NUOTYKIS.

❤️

Per MANE išgirsk SAVE!!!

Aš tave Myliu!!! ❤❤❤

Dėkoju, kad esi!!! Dėkoju, kad skaitai!!!

Jeigu aš tave nervuoju, tai siunčiu tau meilės, laimės, pinigų, ir gero sekso!!!

Viskas ką supranti – tik tau apie tave!!!

Woooohooooo!!!

❤

Giedrė Pukienė

2021.01.29

#DžiaugsmoAkademija

2