3 savaičių Praktinis Kursas Moterims „SKANI Moteris“, (ĮRAŠAS)

Back To Shop

3 savaičių Praktinis Kursas Moterims „SKANI Moteris“, (ĮRAŠAS)

(9 pirkėjų atsiliepimai)

165,00 

3 savaičių Praktinis Kursas Moterims: SKANI moteris su Giedre Pukiene, (ĮRAŠAS)
—-

Tai 3 savaičių kursas MOTERIMS.
Informacija pateikiama po 15-20 minučių, KASDIEN, VIDEO formatu.

Jungsitės prie šio puslapio uždaros, tik Jums skirtos zonos ir Video įrašus žiūrėsite Jums patogiu metu. Parsisiųsite Jums skirtas užduotis namų darbams. Galima bus užduoti klausimus, gauti atsakymus.

Kodėl KASDIEN?

Todėl, kad reikalingas LAIKAS įsisąmoninti, suvokti, pakeisti senas mąstymo programas.
—-
Kurso kaina: 165€

“Malonumas tarnauja gyvenimui.”
– Bert Helinger

Kategorija:

Aprašymas

3 savaičių Praktinis Kursas Moterims: “SKANI moteris” su Giedre Pukiene, (ĮRAŠAS)
—-
Pailsėjusi. Pasikrovusi. Kupina energijos. Kurianti. Norinti. Pasitikinti. Mylinti. Priimanti. Duodanti. Gausoje. Tikėjime. Leidžianti sau.
Siekiamybė? Siekiamybė. Tokios grįžtam iš moterų stovyklų, kelionių, susiėjimų, tiesiai į savo kasdienybę.
—-
Nuo rūpesčių, įtampos, streso, kitų primetamų nuomonių, “patarimų”, “pamokymų”, baimių, chaoso, gąsdinimų, nežinios – mūsų, moterų gyvybinė energija blėsta. Akys nebespindi ir kepenys nesišypso. Braukiam nuovargio prakaitą nuo kaktos ir svajojam apie princą ant balto žirgo, kuris paimtų ant rankų ir nuneštų ten, kur nėra “buitiako”, kur visi kalbasi ramiu tonu, kur visi medituoja, šypsosi, padeda vieni kitiems, kur malonūs tėvai ir paslaugios sesės, broliai, kur niekas niekur neskuba, visi maitinasi dangiškais migdolais, dalinasi vieni su kitais ir kur viskas kvepia rožių aromatais.
Deja, gyvenam apsuptos VISKO. Ir dažnai su tuo VISKUO po vienu stogu. Kaip priimti? Nurimti? Suvokti? “Už ką?”
—-
Šiame kurse dalinuosi apie Moters ENERGIJĄ, kaip ją išlaikyti; apie DOVANAS, tas, kurias pakuojame viso gyvenimo eigoje; apie kasdieninius RITUALUS; apie NAMŲ ENERGIJĄ; apie būtiną moters FIZINIO, EMOCINIO ir MENTALINIO kūnų HIGIENĄ; apie SAUGUMĄ; apie TIKĖJIMĄ ir PASITIKĖJIMĄ; apie JAUSMUS; apie KŪRYBĄ; apie GAUSĄ; apie MEILĘ; apie LAISVĘ ir LEIDIMĄ SAU; apie gyvenimą su MALONUMU gyvenant MOTERS kūne. Ir prie ko čia tie VYRAI. Na dar truputį ir apie seksą, be jo niekaip!!!
—-
“Malonumas tarnauja gyvenimui.”
– Bert Helinger
—-

Tai 3 savaičių kursas MOTERIMS.
Informacija pateikiama po 15-20 minučių, KASDIEN, VIDEO formatu.

Jungsitės prie šio puslapio uždaros, tik Jums skirtos zonos ir Video įrašus žiūrėsite Jums patogiu metu. Parsisiųsite Jums skirtas užduotis namų darbams. Galima bus užduoti klausimus, gauti atsakymus.

Kodėl KASDIEN?

Todėl, kad reikalingas LAIKAS įsisąmoninti, suvokti, pakeisti senas mąstymo programas.
—-
Kurso kaina: 165€

“Ši tema labai sena. Po kiekvienos moterų stovyklos ar kelionės sulaukiu klausimų: “O kaip išlaikyti šią sukauptą energiją”, “Kaip likti ta SKANIA”?
Šis kursas turėjo gimti seniai. Tik aš šią temą laikiau “savaime suprantama”. Iki kol supratau ir išjaučiau, kad NEEeeee!!! Ji visiškai nėra “savaime suprantama”.
Gavusi “pakutenimų” iš išorės, pradėjau dėlioti kas ir kaip, kas turėtų kurse būti, o tada, kai jau griaučiai susidėliojo, mokiausi KANTRYBĖS išbūti.
Dar, dar ir dar kartą įsitikinu – Viskam SAVAS LAIKAS.”
– Giedrė

9 atsiliepimai apie 3 savaičių Praktinis Kursas Moterims „SKANI Moteris“, (ĮRAŠAS)

 1. Giedrė Pukienė

  “Giedre, tokia dėkinga jaučiuosi už šią kelionę! 💜 Kiekviena diena šiame kurse man rodė, jog neveltui pajutau, kad turiu jame sudalyvauti… Tiek naujų požiūrio taškų, praplėstas matymas, patirtys… 🌟 Tuo, kuo dalijiesi labai įkvepia, kai iš širdies plaukia, tai širdį ir paliečia išties. 🥰

  Džiaugiuosi, kad kurse taip lengva buvo priimti save kaip moterį – visokią. 🌿 atrasti save kaip kūrėją, atrasti savyje glūdinčią galios moterį, kuri tik ir laukia, kada galės išsiskleisti. 🥰🌸 taip stipriai atliepė širdy visas šis kursas ir ačiū Tau už tai! 💜💜💜”
  – Eglė

 2. Giedrė Pukienė

  “Dėkoju Giedre 🙏❤️🙏 nepastebimai prabėgo 22 d. , nuostabiausios dienos kartu su 20 min nuostabiomis paskaitomis ❤️🙏❤️ dėkinga iki mėnulio ir atgal.”
  – Neringa

 3. Giedrė Pukienė

  “Ačiū, Giedre! 🙏❤️🌺Buvo smalsu, jautru, artima būti šias dienas kartu. Jautėsi Tavo atvira širdis, o tai erdvę prikvėpina nepakartojamu aromatu.”
  – Jurgita

 4. Giedrė Pukienė

  “Giedrute labas, ar jau tikrai prabėgo 22 dienos???….
  o atrodo tik vakar prasidèjo kursas ❤️
  Labai džiaugiuosi sutikusi tave savo gyvenime, savo kelyje.
  Man daug kas buvo negirdėta, nauja, be galo jautru ir atrodo taip paprasta🙏🧡🙏
  Ačiū begalinis sau, kad užmačiau šį kursą, kad klausiau jį atvira širdimi ir stačiomis ausimis 😀
  Dabar klausysiu vėl iš naujo, dar ir dar…..
  Tu nuostabi Giedrute, per TAVE išgirstu SAVE ❤️
  Ačiū tau begalinis.
  Pririšu kupranugarį ir pasikliauju Visata 😊”
  – Vaida

 5. Giedrė Pukienė

  “Dėkoju Giedre 🙏🙏🙏 širdis spurda, atrodo vėl dar kartą viską sujudinai, prikėlei, pažadinai ir taip gera tai jausti, žinoti, kad viskas manyje, viskas imanoma, su lengvumu, pasitikėjimu. Man laabai patiko kursas, laaabai gera tavęs klausytis, dalintis, visada aiškiai ir tiesiai. Skamba dar vis galvoje… Kūryba… moteris kūrėja… wawawywawawawau…. Skanių Švenčių💃❤❤❤🙏🙏”
  – Regina

 6. Giedrė Pukienė

  “Dėkoju, Giedre ❤ Sąmoningai pasilikau paskutinį įrašą pirmajai Kalėdų dienai, kaip dovaną.
  Labai vertingas kursas ir labai gerai sustruktūrizuotas bei pateiktas. Sudėti labai aiškūs pamatai, stiprus karkasas ir viskas užpildyta labai reikalinga ir prasminga informacija. Jaučiuosi turinti stiprų pagrindą, stovinti abiem kojom ir jaučianti didelę pakaikomąją jėgą už nugaros. Visa kita – mano rankose, Dievo ir Visatos rankose. Ačiū dar kartą 😘”
  – Jurga

 7. Giedrė Pukienė

  “Giedre, esu labai dėkinga už šį puikiai praleistą laiką 🧡🧡🧡
  Daug Tavo minčių padėjo man grįžti į save, nusiraminti, atsipalaiduoti, pasitikėti… Kai kurios mintys buvo man visai naujos, sužadino tyrinėjimus, pamąstymus ir dar kurį laiką suksis galvoje, kol ras vietą ir nuguls… Beje, noriu padėkoti ne tik už šį kursą, bet ir už visų metų Tavo rašomus tekstus, žaviuosi jais ir dėkoju! 🙏 Neretai jie būdavo tarytum man specialiai parašyti 😊 Linkiu kuo geriausių ateinančių metų! ✨🧡✨”
  – Reda

 8. Giedrė Pukienė

  “Giedrė tarsi saulės spindulys. Visada su šypsena, su taika, su šviesa, su gėriu nuoširdžiai dalinasi dalykais, kurias ji pati tiki. Labai patiko paskaitų formatas-po 20 min kasdien. Patiko, kad informacija pateikiama švelniai, be griežtumo, be fanatizmo. O paprastai, iš širdies. Kursas SKANI MOTERIS toks magiškas ir įvairiapusis kaip ir pati moteris. Šis kursas nugulė į mano sąsiuvinį, kurį drąsiai pavadinčiau sutrumpinta Moters Biblija. Atsivertus kasdien galima rasti trumpų, bet labai svarbių priminimų, minčių. Esu dėkinga, kad mane pasiekė Giedrės išmintis. Leiskit sau tobulėti ir semtis žinių❤”
  – Monika

 9. Giedrė Pukienė

  “Giedre 😍😍😍 Ačiū Tau labai už SKANIOS MOTERS kursą. Brandinau atsiliepimą kaip gerą vyną 😉 Ir iš visur kur trykšta tik dėkingumas! 😘😍💝 Mėgavausi dalyvaudama, mėgaujuosi ir toliau – klausau iš naujo, konspektuoju, stebiu, taikau, o kartais įsijungiu TIK geros energijos pasisemt 😉
  Buvo nemažai naujù dalykù (nors tsaviugdos kelyje nesu naujokė). O svarbiausia – kokia nuostabi terpė tolimesniam darbui su Savimi 🥰 Taip, tarakonai lenda…su visais tarakoniukais, bet jau atpažįstu juos 😉 Ir šiaip jie visai mieli 😉”
  – Lina

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.