3 savaičių Kursas Moterims: “DVASINĖS SKYRYBOS”. Misija įmanoma? , (ĮRAŠAS)

Back To Shop

3 savaičių Kursas Moterims: “DVASINĖS SKYRYBOS”. Misija įmanoma? , (ĮRAŠAS)

165,00 

3 savaičių Kursas Moterims: “DVASINĖS SKYRYBOS”. Misija įmanoma? , (ĮRAŠAS)

Kategorija:

Aprašymas

3 savaičių Kursas Moterims: “DVASINĖS SKYRYBOS”. Misija įmanoma? , (ĮRAŠAS)

Sielų lygmenyje skyrybos neegzistuoja, nes viskas, kas vyksta šiame gyvenime yra tik PAMOKOS ir PATIRTYS.

Skyrybos tarp vyro ir moters. Skyrybos tarp draugių. Skyrybos tarp vadovų ir pavaldinių. Skyrybos tarp verslo partnerių.

Skirtis ar nesiskirti? Štai kur klausimas.

Mane įskaudino.
Mane išdavė.
Mane apgavo.
Mane paliko.
Manęs negerbia.
Aš nereikalinga.

Ką daryti? Kaip išgyventi? Ką pakeisti?
Ar jau LAIKAS skirtis? Ar dar galiu pabūti, pakentėti, palaukti?

Šiame kurse dalinsiuosi apie SANTYKIUS, apie išdavystes, apie skyrybų etapus, apie situacijos priėmimą, apie gyvenimą prieš ir po SKYRYBŲ, apie susitaikymą su savimi, apie dėkingumą, apie skyrybas kartu išgyvenančius vaikus, kaip gyti praradus dalį savęs, apie taiką viduje.
Ir būtinai kalbėsiu apie tą KITĄ pusę, kuri visada YRA – NESISKIRTI!!!

“Su skyrybų tema susipažinau iš giliai, būdama paauglė, kai skyrėsi mano tėvai. O kai skyrybos atkeliavo prie mano gyvenimo slenksčio, buvau 8 mėnesį nėščia su antrąja dukra. Tuo metu norėjau tiesiog MIRTI. Maniau, jog moteriai su 2 vaikais bus neįmanoma rasti partnerio, kuris prisiimtų atsakomybę už svetimus vaikus. Maniau, jog susikurti naują gyvenimą, pasistatyti save į naujas vėžias – misija neįmanoma. Daug visko maniau. Dabar manau kitaip. Dalinsiuosi atvirai, tuo, kas eina PER MANE.”
Giedrė Pukienė

Jungsitės prie šio puslapio uždaros, tik Jums skirtos zonos ir Video įrašus žiūrėsite Jums patogiu metu. Parsisiųsite Jums skirtas užduotis namų darbams. Galima bus užduoti klausimus, gauti atsakymus.

Kodėl KASDIEN?
Todėl, kad reikalingas LAIKAS įsisąmoninti, suvokti, pakeisti senas mąstymo programas.

Kurso Kaina: 165€

Kursą ves ir jus lydės: Giedrė Pukienė: moteris, 2 dukrų mama, “Protui|Kūnui|Sielai”, “Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja. Knygos “Džiaugsmo Dienoraštis”, įrašų “Pamąstymai ant suoliuko” autorė. Kelionių Protui|Kunui|Sielai į įvairias pasaulio šalis vedlė. Renginių, seminarų, mokymų, stovyklų organizatorė. Kursų: “Mokausi Džiaugtis”, “Pinigų energija”, “Mano Norai ir Svajonės”, “Skani Moteris”, “Jos didenybė MOTYVACIJA”, “Dvasinės Skyrybos. Misija įmanoma?”, “SAU apie SAVE” vedlė. Nuolatinė Visatos mokinė, savo žinias taikanti praktikoje, besigilinanti Sielogydos, Koučingo, Human Design, NIA, Hipnozės, Tantros, Vedų, Meditacijų lobynuose. Besidalinanti asmeniniuose pokalbiuose “Per MANE išgirsk SAVE.“

#DžiaugsmoAkademija #GiedrePukiene

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.