4 savaičių Praktinis Kursas MOTERIMS „Pinigų ENERGIJA“, (ĮRAŠAS)

Back To Shop

4 savaičių Praktinis Kursas MOTERIMS „Pinigų ENERGIJA“, (ĮRAŠAS)

255,00 

Praktinis Kursas Moterims: “Pinigų Energija” su Giedre Pukiene, (ĮRAŠAS)

Tai 4 savaičių kursas MOTERIMS.
Kasdien, skirsime laiko savo PINIGAMS.
Tai teorinis ir praktinis kursas, kurių metu teoriją ir praktiką integruosime į savo gyvenimus. Darysime namų darbus ir trauksime pinigų energiją į savo namus.

Kategorija:

Aprašymas

Praktinis Kursas Moterims: “Pinigų Energija” su Giedre Pukiene, (ĮRAŠAS)

Tai 4 savaičių kursas MOTERIMS.
Kasdien, skirsime laiko savo PINIGAMS.
Tai teorinis ir praktinis kursas, kurių metu teoriją ir praktiką integruosime į savo gyvenimus. Darysime namų darbus ir trauksime pinigų energiją į savo namus.

Taupome ar Kaupiame?
Pinigai ar Pinigėliai?
“Galiu viską PATI” ar “Leidžiu manim pasirūpinti”?
Išleisti šiandien ar “permiegoti” su malonumu?
Susiveržti diržus ar uždirbti daugiau?
Tai skolintis ar skolinti?
Nuolaidos!!! Perku!!!
Prie ko mano tėvai ir mano pinigai?
Gyvenimas iš gausos ar iš trūkumo?
Kaip paprašyti pinigų už savo darbą? O iš savo draugės?
Nemokamai – vertinama ar ne?
Duoti ar Neduoti – štai kur klausimas?
Ar įmanoma veikla su malonumu ir Visatos palaikymu.

Pagrindinės temos, kurias KASDIEN pateiksime Jums VIDEO formatu:
– Pinigų energija. Kaupimas. Pagarba.
– Nuostatos. Šeimos programos.
– Moters saugumas. Kaupimas. Pinigų paskirstymas.
– Moters pinigai. Gausa. Malonumas. Džiaugsmas.
– Dangaus buhalterija. Vyro ir Moters pinigai. Šeimos pinigai.
– Moters veikla, galimybės. Veikla iš širdies.
– Pinigų kelias. Ko reikia, kad pinigai rastų kelią į Jūsų namus.
– Dosnumas. Nuolaidos.
– Pinigai ir Visata.


Tai 4 savaičių kursas MOTERIMS.
Informacija pateikiama po 10-15 minučių, VIDEO formatu.
Video įrašus galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu, užduoti klausimus, gauti atsakymus.
—-
Kurso kaina: 255 Eur.

“Jei norite turėti tai, ko niekada neturėjote, teks daryti tai, ko niekada nedarėte”
– Coco Chanel

“Kai prieš 10 metų atsidūriau ties minus pusė milijono riba, kai negalėjau turėti kredito kortelės, lizingo automobiliui, kai bankas laikas nuo laiko paskambindavo paklausti kaip man sekasi, supratau, kad reikia ieškoti pagalbos ne tik pas darbdavį, kuris padidintų atlyginimą ar pas draugus.
Išstudijavau viską, ką tuo metu galėjau rasti. Nuėjau į visus tuo metu vykusius mokymus, seminarus, konferencijas. Pradėjau domėtis Visatos dėsniais, vibracijomis, energija.
Ėjau savo kelią. Tęsiu jį ir šiandien, tik jau su kita energija ir kitais tikslais. Kviečiu šį mėnesį skirti SAVO PINIGAMS – kas nori, kas gali, kam reikia.”
– Giedrė Pukienė

Atsiliepimai

 1. Monika

  Kursas PINIGŲ ENERGIJA yra kažkas nerealaus. Tai labai stipru, gilu, naudinga, vertinga, prasminga. Tai kosmosas. Manau, kad šitą kursą turėtų išgirsti kiekvienas brandus žmogus. Man tai atvėrė akis, suteikė saugumo, išmokė į įvairius dalykus pažiūrėti kitu kampu. Giedrė nuostabiai vedė kursą, subtiliai, su šypsena, su išmintimi. Labai mielas žmogus. Ką realiai darau po kurso? Kaupiu pinigus, jaučiuosi vis saugesnė ir saugesnė. Po kurso pavyko įveikti savo baimes, mintis ir pakėliau savo rankdarbių kainą. Šitą dalyką norėjau seniai padaryti, bet viduje kildavo pasipriešinimas ir protas rasdavo daug argumentų. Po kurso viskas sudėliojo į vietas ir pajaučiau, kad jau laikas. Kasdien labai laukdavau video, kad pasikraučiau, nusišypsočiau ir sužinočiau įdomių dalykų. Ir keletas seniai norėtų daiktų atsirado mano gyvenime būtent kurso metu. Giedrė duoda puikių užduočių, kurios laužo įsitikinimus. Iš tikro tiek daug visko įvyko per mėnesį, nes sunku suvokti.
  Jei tiki leisi sau, įvyks stebuklai. Linkiu investuoti į save 

 2. Lina

  Parašyti atsiliepimą, atsakinga misija, nes tai pirmas ir nepamirštamas kartas… Žodžiais sunku apsakyti, kokie jausmai, potyriai ir atradimai buvo išgyventi… Po kurso jau niekada nebūsiu tokia pati, ženkliai paaugusi, žymiai drąsesnė ir laisvesnė, gavusi daug atsakymų ir pradedanti dar labiau pažinti save, atpažinti savo jausmus. Supratusi, kad galima jausti malonumą be kaltės jausmo. Išsiaiškinusi koks moteriai svarbus saugumo jausmas. Po kurso sukūriau savo “pinigų daugyklą” …..Ir iš tiesų tai tikrai visai ne apie pinigus, tai yra tik apie save, požiūrį, jausmus, o laimės juk ir riekia pradėti ieškoti savyje … Viskas lengva, paprasta, aišku, susiteminta, pritaikoma praktikoje, bet kita vertus ir labai giliai paliečia… Įkvėpimas ir įkrovimas 100 procentinis….pinigų žaidimas įtraukiantis… dalyvavusių moterų energija begalinė…. o Giedrės meilė ir šiluma neįkainojama. Begalo dėkinga  rekomenduoju kiekvienai nuostabiai ir ieškančiai moteriai 

 3. Lina

  Parsyti atsiliepima is ties atsakingas reikalas. Ka as paskyciau kitoms moterims apie kursa “Piningu Energija” – Tai kursas apie materialaus gyvenimo magijos paslaptis. Kitaip tariant “dziaugsmo pamokos” per piningu energija. Ir svarbiausias dalykas, ka isinesu, “nieko nebijok”, “dalyba – daugyba”, “energija nesikopijuoja”, ji tik teka ir dauginasi lyg kalnu upelis kuris pavirsta i dieviska kriokli ir vel iteka i kita vandens telkini, tokia yra energijos esme – cirkuliacija, kaip danguje taip ir ant zemes. Aciu tau Giedre Pukiene uz fantastiska formata ir tai, kad daliniesi savo gyvenimo ismintimi.

 4. Ksaverija

  “Man labai patiko vedami mokymai “Pinigų energija”
  Kiekviena paskaita buvo labai įdomi ir naudinga, ir džiaugiuosi praktinėmis užduotimis, kaip kaupti pinigus.
  Šie kursai leido tikrai praplėsti savo akiratį ir suprasti, kad pinigai apima daug platesnę prasmę moters gyvenime.
  Džiaugiuosi, kad sudalyvavau ir rekomenduoju kitoms moterims, kaip susikurti stabilumą ir atrasti naujų būdų, kaip užsidirbti per savo talentus ir gebėjimus. Rekomenduoju visoms tikėti savimi ir leisti Gausai ateiti į jų gyvenimą :)”

 5. Regina

  “Esu laaabai dėkinga Jums, už fantastinį ir nepaprastai naudingą laiką kursuose “Pinigų energija”. Jie įkvėpė mane stabtelti ir pagalvoti. Kai stabtelėjau, tada užsimaniau ne trumpai pagalvoti, bet rimtai susimąstyti ką gyvenime turiu, ir ką noriu turėti, kur einu, ką darau…
  Kursai privertė patikėti, kad galiu pasiekti viską, ko beužsimanyčiau. Svarbu nusiteikimas. Prisipažinsiu, noriu dar.
  Linkiu to visoms moterims ir merginoms, kuo nuosirdžiausiai.
  Žinokit, verta pabandyti, investuoti į save, kaip gerai kai kas nors padeda sudėlioti taškus ant i…
  Ačiū dar kartą. Tikiu, kad ir toliau bendrausim.”

 6. Sigita

  “Kursas “Pinigų energija” man buvo banga, pakylėjusi aukščiau. Kalbu tikrai ne vien apie pinigus, bet ir apie energiją bei motyvaciją, kurios pasikroviau mūsų susitikimuose, patirtis ir praktiškus patarimus, moterišką buvimą kartu. Kartu visa tai sukūrė tokią galingą energiją ir sinergiją, kad gausą pajutau ne tik finansiškai iš rekordiškai padidėjusių pardavimų savo versle, bet ir santykiuose šeimoje, su draugais ir aplinkiniais. Giedrė padėjo pažvelgti kitaip į savo vyrą, į savo jausmus, įskaitant net pavydą ir davė labai konkrečius ir įvykdomus patarimus, ką reiktų daryti. Šis kursas nebuvo teorijos išklausymas, kai sužinai, bet nieko su tuo nedarai. Daugelis rekomendacijų tapo mano gyvenimo dalimi, iš lėto, bet kryptingai jį transformuodamos. Ir tai, ką darau dabar, darau ne iš trūkumo, o iš gausos. Tikrai netapau tobula ar labai turtinga, tačiau nuo šiol mano fantazijos daug drąsesnės, svajonės tikslesnės, o veiksmai veda jų link ir aš einu link jų, laisva ir galinga :).
  Džiaugiuosi, kad galiu parekomenduoti tokį gėrį ir kitoms – mielosios – junkitės drąsiai ir atvira širdimi. Juk tik nuo jūsų priklauso tai, kaip jūs gyvenate.”
  Su geriausiais linkėjimais.

 7. Valentina

  “Pinigų energijos kursas man davė neapsakomai daug!! Pirmiausiai – tai nuostabus laiko praleidimas su magiška Giedre ir būreliu nuostabių moterų. Dar- santykiuose su vyru, nes leido pažvelgti į santykius kitaip. Išgirdau nemažai patarimų, informacijos, kurią sąmoningai pradėjau taikyti savo šeimoje. Taip pat pasikeitė daug užsistovėjusių įsitikinimų apie pinigus, kuriuos atsinešiau iš vaikystės. Galų gale, šis kursas atverė svajonių čakrą. Nebebijau turėti svajonių, kurios rauna stogą!! Tai buvo tikras Vauu !! Ir TAI tikrai veikia!!”

 8. Indrė

  “Giedrės kursas buvo pilnas išminties, lengvumo ir džiaugsmo.
  Sužinojau labai svarbių pinigų energijos dalykų, dėl kurių labai džiaugiuosi ir kasdien naudoju.
  Giedrė sukuria tokią šviesią ir šiltą atmosferą, kurioje gera ir saugu dalintis su kitomis moterimis ir iš jų mokytis. Gaila tik vieno – kad taip greit pasibaigė.”

 9. Indrė

  “Labai puikus kursas, kuriame įgyjau nuostabių žinių ne vien apie pinigus! Laukdavau kiekvieno mūsų susitikimo, kaip šventės. Įgijau ne tik nuostabių žinių, bet ir susipažinau su nuostabiomis moterimis. Manau ši patirtis, įgytos žinios ir smagiai praleistas laikas dar ilgai išliks kartu su manimi.
  Dėkui Giedrute už nuostabų laiką.”

 10. Lina

  “Nuostabi patirtis! Kai jau atrodo, kad dešimtys knygų perskaitytos ir seminarai visi išklausyti, čia išeini ne tik su pakartotom žiniom, bet ir totaliai naujom idėjom ir požiūriu. O svarbiausia – ta moteriška bendrystė ir ratas, kuriame gali atsiverti, dalintis, klausytis… ❤ Geriausia, kad ir ką bedaryčiau, visada sau primenu tą jausmą “su malonumu” ❤

 11. Džiuginta

  “Ši moteris tikrai išmano apie Pinigų energiją ir kaip moterims su jais tvarkytis.

  Aš pati ilgus metus dirbau finansų srityje, ir esu perskaičius ne vieną knyga apie išmintingą pinigų valdymą. Tačiau Giedrės moteriška išmintis pravertė ir man! O dar ir pritaikius paprastus, bet veiksmingus Visatos dėsnius – pajutau tikrą lengvumą ir saugumą.

  Finansinis saugumas – tai būtina sąlyga moteriai siekiančiai savirealizacijos – ir Giedre puikiai išmano kaip tai susidėlioti!

  Labai rekomenduoju!!!!”

 12. Elena

  “Po kurso “Pinigų energija” esu susidėliojusi taškus savo gyvenimo etape. Jaučiuosi atradusi ir sužinojusi tai, kas kažkur giliai pasąmonėje buvo, tačiau niekaip to negalėjau suprasti. Dabar žinau, kaip elgtis, kokius prioritetus susidėlioti.
  Ačiū, Giedre, už tikrai nuoširdų priėmimą ir įdomias paskaitas. Taip pat labai smagu, kad teko pažinti labai įdomias moteris. Išsinešu dar didesnę meilę sau ir pasauliui ❤️🙏”

 13. Šarūnė

  “Labas, Giedre
  Dėkoju tau už visus 4 įkvepiančius susitikimus. Su nekantrumu laukiau kiekvieno susitikimo. Svarbiausia, ką išssinešiau iš šio kurso – tai įkvėpimas kurti savo svajonių gyvenimą, tikėjimą, kad viskas yra įmanoma, tik reikia leisti sau norėti ir drąsos svajoti, suvokimą, kad pinigai – tai energija, kurios tėkmė priklauso nuo mūsų minčių, pasirinkimų, požiūrio, pagarbos ir dėkingumo. Po truputį mokausi pinigus leisti su malonumu, dažniau save palepinti, dažniau iš širdies padėkoti, paprašyti, su meile ir dėkingumu “pamaitinti” savo dėžutę, gyventi iš gausos, bet ne iš trūkumo ir stygiaus. Ilgiuosi tos sunkiai nupasakojamos moteriškos bendrystės, jaukumo ir lengvumo dalinantis savo istorijomis. Tavo energija ir gebėjimas dalintis savo žiniomis tiesiog užburiantis ir įtraukiantis. Ačiū tau.
  Apkabinu!”
  – Šarūnė

 14. Jūratė

  “GIEDRE, kreipiuosi į tave didžiosiomis vardo raidėmis, nes taip noriu išreikšti pagarbą tau, tavo studijai, aplinkai, kurią kūrei kiekvienąkart laukdama mūsų, moterų, kurse ,,Pinigų energija”. Tai buvo labai juntama. O juk, kai tavęs laukia, jautiesi ypatinga. Pakylėtų jausmų suteikė ir tavo patirtys, atvirumas, dalinimasis žiniomis. Tiesiog jaučiausi papuolusi ten, kur tuo metu reikėjo. Kurse sužinojau daug. Rodos, ir žinoma buvo teorija, tačiau priartėjimas prie praktinių užduočių leido man įsižeminti, daugiau svajoti, kelti savo kartelę. Aš džiaugiuosi, kad tave sutikau ir įsiklausiau į tavo netuščius pasakojimus apie pinigų energiją, veiklas moterims, kaupimo dėžutes, mažus ir didelius dalykus, kurie atneša mums pinigus.
  Su ramybe tau ir linkėjimu sau daryti tai, ką man patarei ir siuntei energetiškai 🙏”

 15. Aistė

  “Dėkoju Giedre už pinigų energijos kursą!❤💰💎🌹👑❤
  Didžiausia dovana ta energija, kuria dalinasi Giedrė.💫💫💫
  Kiekvieno susitikimo laukiau su dideliu džiaugsmu. Buvo ypatinga proga savo dėmesį skirti ir nukreipti pinigų temai savo gyvenime. Ne apie pinigų ekonomiką, o pačią jų esmę, apie energiją ir dėsnius. Tuo tarpu gyvenimas aplink kurso susitikimo dienas dėliojo įvykius, man parodydamas klaidingus mano įsitikinumus, senas programas ir čia pat parodydamas kitą būdą, jausmą veikti. O susitikus su Giedre ir grupe, aptarti ir būti vedama. 🙏🙏🙏
  Ten kur dėmesys, ten ir energija 🙂 Verta skirti laiką ir dėmesį su tokiu stipriu Giedrės vedimu ir palaikymu.
  Pateiktos užduotys, namų darbai apie pinigus paliečia visapusiškai: savivertę, santykius, gebėjimus, vertybes, svajones-siekius-tikslus, veiklas, darbus.
  Kardinaliai išplėčiau savo požiūrį į turtą. Anksčiau apie turtingumą žinojau, galvojau, ne kartą mokiausi ir skaičiau, o dabar pajutau!!! Moterims tai ypač svarbu: pajausti savo kūnu.
  Buvo momentų, ką žinojau, bet man nepavykdavo, vis atsiremdavau į ”kaip?”. Gavau atsakymus ir palaikymą.
  Kita vertus suteiktos žinios ir suvokimai puikiai tinka ir moterims ir vyrams.
  Labai džiaugiuosi ilgalaike užduotimi 😉 Nekantrauju patirti rezultatus :)) ji primena visa, ką patyrėme čia. Labai tikiu esminiu pokyčiu šiame mano gyvenimo etape ❤
  Dėkoju Giedrei ir jos erdvei ir susirinkusioms drauge keistis moterims!
  Geriausi linkėjimai!
  Būki sveika, laiminga ir turtinga”
  ❤❤❤🙏🙏🙏💎💎💎🌹🌹🌹

 16. Monika

  “Ačiū Tau, Giedre, už tai, kad sukūrei tikrą rojų moterims 🥰.
  Dalyvavimas mokymuose “Pinigų energija” – man neįkainojama patirtis ir atradimas. Žinios, patirtys, kuriomis pasidalinai, veikia ir daro neįtikėtinus dalykus mano gyvenime, keičia požiūrį, supratimą. Tuo Tavo studija tikrai ypatinga! Tai vieta, kur neskaičiuoju laiko, nebijau būti savimi ir randu daug atsakymų į tuos “kodėl?” ir “kaip?” klausimus. Tai vieta ir laikas į kurį norisi sugrįžti dar ir dar.
  Dėkoju Tau už visą tai ir dar daugiau!”

 17. Ernesta

  “Daug gerų atsiliepimų iš draugių girdėjau apie Pinigų kursą. Kad tai kursas ne tik apie pinigus, o apie gyvenimą, kad Giedrė savo įžvalgomis gali suteikti sparnus pajudėti tinkamą kryptimi, gali įkvėpti užsiimti mylima veikla ir pan.Dabar galiu tik patvirtinti, kad taip ir buvo!Kursui pasibaigus, dalyvės nenorėjo skirstytis namo ir manau, kad kažkiek nuliūdo, kad nebebus šių nuostabių susitikimų.
  Aš pati gavau daug naudingų patarimų, prisiminiau tai ką buvau pamiršus, pradėjau gerbti visus pinigus, neskirstydama į mažus ar didelius. Namuose nebesimėto smulkios monetos, nes dabar jos turi savo vietą!
  Džiaugiuosi, kad atsirado Kaupimo dėžutė,kurią dar vadinu Saugumo dėžute ir kad ji pilnėja! Vėl pradėjau pinigus leisti su malonumu, neužspausdama savęs! Man pačiai įdomiausia patirtis ta, kad dabar nusiperku sau patikusį ar norimą daiktą, nelaukdama nuolaidų.
  Dėkoju Tau, Giedre,už šį Pinigų kursą, kuris man buvo labai laukiamas, įdomus ir naudingas🙏❤️😍”

 18. Diana

  “Šis kursas man buvo didelis atradimas. Atrodo tokie paparasti dalykai, kuriuos nuolat naudojame savo kasdienėje veikloje, turi tokią didelę įtaką Pinigų energijai. Esu dėkinga Giedrei už patirties pasidalijimą, išklausymą bei tobulų namų darbų pateikimą.
  Žinot, kas nuostabiausia?…. Visi išgirsti niuansai veikia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOBULA!!!!!!!!!!!
  Dėkoju 🙏❤”

 19. Renata

  “Pinigų energijos” kursas ištiesų nėra tik apie pinigus. Jis ir apie meilę sau, bendrystę, moteriškumą, santykius, gyvenimo džiaugsmą, malonumą.
  Šio kurso dėka dar aiškiau supratau, kad pinigai – energija, kad jų tėkmė būtina ir juos ne taupau, o kaupiu bei leidžiu su malonumu.
  Maži pinigai (centai) mano gyvenime tapo tokiais pat svarbiais, kaip ir dideli.
  Pradėjau kaupti pinigus konkretiems tikslams, norams ar svajonėms.
  Pradėjau skaičiuoti pinigus: investicijas, išlaidas, atlygį, suvokti savo esminius poreikius.
  Išmokau valdyti savo finansus taip, kad sąskaitoje būtų ne minusai, o pliusai.
  Atsakingai suvokiu, ką reiškia pinigų skolinimas ir davimas kitam.
  Išsigryninau, kad ištiesų myliu ir gerbiu pinigus, bei galiu jų pati uždirbti su malonumu daug, nesitikint ar neperkeliant visos atsakomybės dėl finansų tik vyrui.
  Vienos praktikos metu turėjau malonumo pajausti, ką ištiesų daryčiau su didžiuliais pinigų srautais ir man tai buvo nuostabi patirtis savęs suvokimui, savo svajonių pamatymui ir žinoma jų priėmimui.
  Po šio kurso mano tėvai laimėjo Tele loto loterijoje 600 eur. Prieš keturis metus jie jau buvo ten laimėję 5000 eur., beje, taip pat, po vienos iš mano praeitų pinigų priėmimo praktikų.
  Pati Giedrė kurse atvirai dalinasi savo asmenine patirtimi, įprasmintomis žiniomis, išgyvenimais. Jos vedimas kurso metu itin lengvas, konkretus, užduotys aiškios. Labai patiko sukurta grupė Facebook’e, kur galėjome dalintis patyrimais, nuotraukomis, darėme užduotis, užduodavome klausimus ar vesdavome diskusijas.
  Esu dėkinga Giedrei, kad apskritai daro tokius kursus, kad suburia moteris, kurios būdamos rate, viena kitai pasitarnauja ir atliepia.”

 20. Irmida

  “Pinigų energijos kursas atskleidė daug paslapčių, kurias išgirsti gera kiekvienam. Sakau išgirsti, bet kaip veikti su visuo Jums dalinsis Giedre. Ji dalinasi tuo, kuo gyvena pati ir jai tai puikiai sekasi. Ir tai ne vien tik apie pinigus. Susitikimas su moterimis tai dovana viena kitai ir mus visas subūrė Giedrė.
  Po šio kurso gera jaustis turtingai, nes taip viską susidėlioji jog viskam yra pinigų. Šio kurso tikslas įgyvendintas!!! Pagaliau pradėjau mokėti sau atlyginimą!!!
  Po šio kurso, pradėjo žmonės prašyti jog pasidalinčiau šiomis paslaptimis. Nes garsiai dziaugiuosi.
  Taigi Dalinuosi Nuostabioji Giedre ir Pinigų energijos kursai, norinčioms sužinoti kas yra pinigai ir ne tik.
  Giedre Dėkoju Dėkoju Dėkoju“

 21. Birutė

  “Kursas buvo labai naudingas, labai gyvas ir vertingas. Giedrė labai paprastai ir aiškiai dėlioja akcentus ten, kur kasdieniame gyvenime tiesiog prabėgame net nestabtelėdami ir nesusimąstydami. Pinigų leidimas, jų kaupimas, požiūris į pinigus ir gausą gali būti visiškai kitoks. Šiame kurse stebuklai vyko kiekvieno susitikmo metu. Dalinimasis asmenine patirtimi, nuoširdus bendravimas, atsivėrimas smarkiai praplėtė visas ribas. Atsirado naujų įpročių, naujo požiūrio taškų, lengvesnio priėmimo ir gausos įsileidimo į kasdienybę.
  Man nauja patirtis buvo ir mokymų laikas. Dažniausiai ten skubėdavau vakarais, o šįkart išbandžiau rytinį laiką. Ir, turiu pasakyti, kad tai buvo nuostabiai puikus atradimas.
  Ačiū, Giedre, už vedimą, už nuostabias patirtis, naudingas žinias ir minčių išgryninimą.”

 22. Olga

  “Mano atsiliepimas nebūtų labai tikslingas, nes man tai buvo ne apie pinigus 🙂 man tai buvo apie moterų ratą, tai mano pirma patirtis, tad atradau labai daug. Ar gavau įkvėpimo naujai pradžiai? Taip! Bet ne finansine prasme, o šiek tiek giliau. Atsigręžiau į save ir pradėjau kelią savęs pažinimo ir atradimo link. Mūsų ratas buvo stebuklingas. Ėjau į kursą norėdama pagerinti šeimos finansinę padėtį, o išėjau pagerinus dvasinę.
  Sukauptų pinigų pagalba, pradėjau savirealizacijos kursą – pradėjau eiti savo keliu. Kaupiu toliau.
  Pinigai bus, kada jiems reikės būti. Aš vis dar nemanau, kad turiu stipriai stengtis ir dirbti, tam kad uždirbčiau. Manau, kad būdama tame kame turiu būti pinigai ateis. Kol kas leidžiu savimi rūpintis vyrui.Ir tiek kiek yra – tiek užtenka.”
  Su meile,
  Olga

 23. Jovita

  “Man šis kursas buvo atgaiva sielai. Atrodo kursas apie materialius dalykus, tačiau gavau gerokai daugiau už materijos ribų.
  Visų pirma į kursus ėjau vien dėl Giedrės. Įkvepianti jos studija, Džiaugsmo akademija ir kitos veiklos. Beto gerus metus gyvenau finansiškai visiškai užsispaudus. Nauji namai, skolos likę nuo statybų, vaiko priežiūros atostogos. Buvau užspaudus save nieko nenorėti. Ir labai džiaugiuosi, kad šiame kurse man pavyko netik pradėt VISKO norėti, bet ir įsikvėpt pradėti net dvi skirtingas veiklas.
  Pradėjau labiau džiaugtis “mažais” pinigais, leisti pinigus su malonumu, nebijoti pinigų, kiek išeina pradėjau kaupti, sureguliavo finansus su tėvais, bei savo vaikais.
  Išties magiškas kursas, su nuostabiom, įkvepiančiomis moterimis. Finansinė investicija, bent man, jau sugrįžo.
  Ačiū Tau, Giedre, už tai ką darai. Esi nuostabi ir be galo įkvepianti.
  Tikiu, kad dar sudalyvausiu ne vienam, tavo organizuojamame dalyke.

 24. Džiuginta

  “Kursas mane sudomino ir patraukė, vien dėl to kad žaviuosi Giedre ir ką ji daro. Žavėjo tai, kad ji dalinsis savo asmenine patirtimi, ir tai man yra daug stipriau nei sausų vadovelių perpasakojimas.
  Pati su pinigais aš jau seniai draugaunu, turiu santaupu, kaupiu pagal visus principus, esu susipažinus su nemažai knygų, teorijų ir patarimų. Pinigai su lengvumu ateina į mano gyvenima, ir taip pat lengvai išleidžiami. Be to, ir pat esu finansininkė, todėl kaip ir didelių lūkesčių kursui neturėjau.
  Tačiau, tai kaip kursas sudėliotas ir ką jame gavau, iš ties sakyčiau jis turėtų vadintis, ne vien “pinigų” kursas. Čia vyksta kur kas daugiau procesų, ir atskleidžiama įvarių visaverčio gyvenimo paslapčių ir energetinių praktikų. Ir žinoma šeimos finansų paslapčių.
  Tai puikus kursas, sustoti ir peržvlegti savo santykį su pinigais, su materija kuri Tave supa, ir net su visu tuo turtu, kurį esu sukaupusi savyje žinių ir patirčių pavidalu. Vienas nuostabus pratimas, kuris padėjo sustrūktūruoti, tai ką esu sukaupusi per +40 gyvenimo patirties. Jo metu kilusios įžvalgos, tarsi atvėrė naują suvokimą, kad aš galiu generuoti pinigų srautus ne tik iš “algos”, kuria galima gauti dirbant tik pagal modelį “ofise nuo 8 iki 17val”. Pamačiau daygybę naujų galimybiu, kilo naujų veiklų idėjų. O Giedrės entuziasmas, ir patarimai, įkvepia pokyčiams ir tikėjimui savimi.
  Kursas sudėliotas taip, tarsi žaidimas su dideliais pinigais, bet patyrimas nuostabus, kai pradedi tą nauja matymą taikyti gyvenime, ir visur pradedi matyti galimybes. Žaidimas tarsi persikelia į realybę, ir visata pradeda siūsti situacijas, kurios tik patvirtina, kad viskas įmanoma, tik reikia teisingai fokusuotis ir norėti:)
  Ir nuostabiausia, kad nors ir esu finansininkė, bet niekad neturėjau tiek daug sąveikos su grynais pinigias. VIsuomet viskas būdavo tik kortelės, virtualūs pinigai, o centai nelabai vertę ir beturėjo. Dabar myliu grynus pinigus, visada jų turiu, perskaičiuoju, ir nuostabiausia kad pati patyriau kiek daug galima sukaupti iš smulkių metalinių pinigų, kai juos tikslingai ir sąmoningai pastebi ir surenki iš visų “pakampių” ir kišenių:) I
  Be to tarsi atsirado tvarka ir aiškus susidėliojimas, kiek gaunu ir kaip ir kur išleidžiu:)
  Esu labai dėkinga Giedrei, už atvirą dalinimąsį, tuo ką pati patyrė, išgyveno, suprato ir pritaikė. Dėkoju, kad per Tave išgirstame save.”

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.